Email: info@ciralivillagegarden.com

  

Phone: +90 544 399 51 78

002 44 45 46 47 48

Hoşgeldiniz!

Çıralı Village Garden Pansiyon & Restaurant , Antalya'nın cennet beldesi Çıralı'dadır. Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri. 

Tüm odalarda duş,wc, klima,  kapalı ve açık restaurant ,yemyeşil bir bahçe, özel otopark, sizleri bekliyor.

Bahçemizden mevsim meyveleri, ev yapımı reçel ve zeytin, organik köy yumurtası ile nefis kahvaltı.

 

 

Çıralı Kumsalı 3,2 km uzunluğunda olup genişliği 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren yumuşak bir eğimle yükselmektedir. Her iki ucunda kayalıklarla sınırlanmıştır. Genel olarak ince taneli yüksek kaliteli kum yapısına sahiptir. Kuzeyinde sadece kış aylarında akan bir dere yatağı vardır. Güney ucunda ise antik Olimpos Kentinin içinden geçerek gelen dere denize ulaşır. Böylece, Çıralı Kumsalı güneyi Olimpos Deresi ile Olimpos ve Çıralı olarak ikiye ayrılabilir.

Antalya 'nın 70 km batısında yer alan Çıralı, eşsiz deniz ve kumsalıyla limon ve portakal bahçelerinin içinde saklı bir cennettir. Çıralı 'nın 3.2 km uzunluğundaki kumsalını Torosların en güzel tepelerinden Tahtalı Dağı kucaklamaktadır. Kumsaldan Olimpos Deresi - Akçay ve Ulupınar Çayı denize karışır. Akçay Deresi vadisinin içinde doğa ile bütünleşmiş antik Olimpos Kentinin kalıntıları yer almakta, kuzeybatıda ise Yanartaş - Likya 'nın sönmeyen ateşi yüzyıllardır yanmaya devam etmektedir. 

 

Çıralı'nın eşsiz doğasını doyasıya yaşamak için...!


Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri Çıralı Village Garden Restaurant & Pension Cafe&Bar'a sizleri de bekliyoruz. 


Antalya'ya 80 km uzaklıkta, şirin bir kasaba olan Çıralı'nın ilk pansiyon ve restaurantlarındandır. 

Bize Ulaşın!

Tel : +90 242 825 7063

Mobile : +90 544 399 51 78

E-Mail: info@ciralivillagegarden.com

Haber Grubumuza Katılın

En son haberler ve bilgiler için üye olun!

 

 

Village Garden